Pasirūpinsime, kad Jūsų pinigai dirbtų Jums, o ne Jūs – dėl pinigų!

Patirtis ir žinios leidžia pasiūlyti konsultacijas ieškantiems geriausių ir praktikoje veiksmingus sprendimus:

  • Finansų,
  • Buhalterijos,
  • Mokesčių,
  • Verslo srityse.

Kiekvieno žmogaus verslo kelionė yra unikali, o sėkmės paslaptis slypi išmintingai pasirinktuose bendradarbiavimo santykiuose, kur kuriama vertė.
Sprendimų ieškojimai bei klausimai gali būti labai įvairūs, pradedant nuo verslo idėjos generavimo iki įmonės grupių valdybos sprendimų. Keletą klausimų ar pamąstymų pateikiu žemiau, kuriuos dažniausiai girdžiu iš klientų:

– Ar kada nors svajojote apie savo verslą, bet nežinojote, nuo ko pradėti, kiek mokėti mokesčių ar kokią verslo formą pasirinkti geriausiai?

– Gal jau turite savo smulkųjį verslą ir norėtumėte, kad jis plėstųsi ir būtų pelningesnis nei dabar?

– Galbūt matote, kad esate nuolat užsiėmęs, tačiau nėra pinigų ir pelno, tiek kiek norėtumėte?

– Galbūt sumokėjote daugiau mokesčių nei planavote?

– Galbūt nežinote, kaip išgryninti legaliai uždirbtus savo pinigus?

– Galbūt turite galvos skausmų dėl besikeičiančių įstatymų ir ieškote aiškumo, kaip panaudoti mokesčių lengvatas Jūsų versle?

– Galbūt norite parduoti ar pirkti verslą, bei norite suprasti, kaip sutvarkyti verslą, dokumentus perleidžiant kitam akcininkui, arba norite padidinti pelningumą, kad verslas greičiau parsiduotų ir už didesnę kainą?

Kiekviena situacija yra unikali, ir jeigu konsultuoju, reiškia, kad tokią situaciją jau perėjome patys, todėl sprendimai yra patikrinti praktikoje ir žinome, kas yra veiksminga praktikoje ir kas nelabai. Žinome, įvairių verslų iššūkius, žinome, kaip mąsto vadovai ir su kokiais iššūkiais bei prioritetais susiduria dirbantys darbuotojai.

Suprantame visas sudėtingas Jūsų finansų, apskaitos, mokesčių ir verslo administravimo detales, kurios gali atrodyti kaip labirintas. Mes padėsime Jums rasti geriausią kelią per šį labirintą ir kliūtis, kad Jūsų verslas ne tik išgyventų, bet ir klestėtų.

Taip pat pasirūpinsime, kad viskas, ką darote, būtų tvarkinga ir pagal įstatymus, kad vėliau nereikėtų jaudintis dėl netikėtų problemų. Ir svarbiausia – viską padarysime taip, kad jums nereikėtų švaistyti daugybės laiko ar galvoti apie pernelyg sudėtingus dalykus labai sudėtingai.

Taigi, jei norite, kad Jūsų verslo svajonė taptų realybe, arba norite, kad Jūsų verslas augtų sveikai ir be rūpesčių, registruokitės į konsultaciją.

Mes esame čia, kad padėtume Jums sutaupyti laiką, pinigus ir daugybę galvos skausmų!

Share This