Tai mokymai apie įmonės verslo ciklą ir augimo subtilybes, čia suprasite, kokie yra verslo ciklai, kokios yra normalios, o kokios nenormalios problemos, kurios sprendžiasi pačios, o kurios ne, kaip perfokusuoti dėmesį į valdymo procesus, kurie būtų efektyvūs ne tik šiandien bet ir po metų. Taip pat suprasite, kodėl vienos įmonės išauga, o kitos ne, kas už to slepiasi, kaip įžvelgti būsimas kliūtis ir joms ruoštis jau dabar, nes kiekviena įmonė praeina panašias kliūtis, kad  užimtų didesnę rinkos dalį ir uždirbtų didesnes pajamas bei pelną.

Galbūt suabejojote, todėl pateiksiu pavyzdį, kai šeima susilaukia pirmo kūdikio yra daug nežinomų dalykų – kaip rūpintis pirmais, kaip trečiais metais, o kaip surasti bendrą kalbą ir kiek jam duoti laisvės, kai jis yra šešiolikos… tai visiškai skirtingi etapai pradedant nuo kūdikystės-vaikystės-paauglystės-brandos. Visiems etapams reikia skirtingos patirties, skirtingų sprendimų, reikia kitokio požiūrio ir išminties, kad būtų harmoningi santykiai.

Įmonė turi tuos pačius ciklus, kaip pavyzdys gali būti kai turime tik idėją – kai  jau įmonė įsteigta – kai ji generuoja pajamas ir sėkmingai dirba rinkoje 8 ar 20 metų. Sutikite, kad valdymo sprendimai yra visiškai kitokie. Skirtumas tarp įmonės verslo ciklo ir žmogaus gyvybingumo ciklo tas, kad įmonės senėjimą galima sustabdyti ir išlikti klestėjimo stadijoje, o žmogus vistiek sensta.

Mokymuose kalbėsime, kaip plėsti verslą panaudojant mažiausiai resursų, numatyti galimas kliūtis, joms pasiruošti, kaip  pasiekti verslo klestėjimo stadiją ir joje išlikti. Tai pati esmė versle, nes kitaip arba verslas stovi, arba vyksta senėjimo procesas, kuris ir kuria nepageidaujamus kaštus, kurie dažnai užstringa lyg vakuume…Tada esame nepatenkinti, dienos ar metai praeina ir kai atsigręži atgal, supranti, kiek yra iššvaistyta laiko ir likę neišpildyti lūkesčiai…

Šie mokymai skirti tiems, kurie yra pasiruošę kažką keisti, ieško naujų įžvalgų, nori tobulinti verslą ir sutaupyti pinigų vykdant įmonės augimo procesus, todėl kviečiu pateikti klausimus jau dabar ir dalyvauti! Iki pasimatymo mokymuose!

 

Mokymuose naudojame teoriją, gyvenimiškus pavyzdžius ir praktines užduotis.

Mokymai vyks nuo 14.00 iki 17.30 val.

Klaipėdoje  2016 m. spalio mėn. 5 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)

Kaune         2016 m. spalio mėn. 12 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)

Vilniuje       2016 m. spalio mėn. 19 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)

Kaina 85 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida 80.75 EUR),  į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus.  Daugiau informacijos suteiksime +370 656  11877 arba info@ceeffo.lt

 

Pirkti bilietą į seminarą galite jau dabar paspaudę šią nuorodą

Daugiau informacijos   http://www.ceeffo.lt/mokymai-vadovams/

Share This