Kas yra verslo vertinimas?

Kas yra verslo vertinimas?   Kam jis reikalingas?

Verslo vertinimas yra informacja apie įmonės pelningumą, efektyvumą, produktyvumą ir taip pat gauname informaciją kaip paspartinti verslą !

 

Kad būtų aiškiau paimkime pavyzdį iš gyvenimo… kai sergame ar sunegaluojame einame pas gydytoją pasidaryti kraujo tyrimą, kad žinotume kaip toliau gydytis, ar reikia antibiotikų ar ne… galbūt užteks pagerti tik profilaktiškai, o galbūt reikės rimtai gydytis, nes kraujo tyrimai parodys kiek pakitęs organizmas nuo normalios būsenos ir kokie būdai jį atstatyti.

 

Verslo efektyvumo vertinimas yra tas pats versle, nes matome verslą iš įvairių kampų, ir galime išskaityti informaciją apie:

  • Neigiamą modelį kuris sunaudoja įmonės pinigus
  • Pelningumą
  • Pinigų srautų modelį
  • Turto panaudojimą
  • Valdymo politiką
  • Darbuotojų produktyvumą
  • Ir kitą informaciją.

Turėdami šią gyvybiškai svarbią informaciją, mes galime daryt sprendimus kurie ne tik sustabdys neigiamą nepageidaujamą besikartojantį modelį, bet ir iš esmės galime paspartinti verslą bei uždirbti tuos pačius pingus per trumpesnį laiką.

Pavyzdžiui jei normaliai pajamos yra 10000 EUR , tai supratus kas darosi po skaičiais- galime iš karto didinti pajams +20-35% .  Ką jūs manote?

 

Kodėl toks rezultatas – nes jūs suprantate – ką darote veikloje blogai ir kas nekuria vertės… tai yra Jūs išeliminuojate  nuostolį ir toliau galite iš esmės pertvarkyti vykdomą veiklą. Galite motyvuoti darbuotojus per visiškai kitokią prizmę, nei darėte iki šiolei. Ir tai didžiulė informacija, kuri turi vertę…

Pvz.

Turtas ir pajamos

 

Nuosavybe ir skolos

 

Verslo vertinimas -ROE (Return on nvestment- Du Pont method)

Jeigu norite atlikti verslo efektyvumo vertinimą – Jūs galite susisiekti:

Reikia pagalbos, daugiau informacijos ar norite susitarti dėl susitikimo? Kviečiame susisiekti!

Gintautė Černiauskė

Vadovė

Tel: +370 656 11877
El.paštas:  info@buhalterijos.lt

Share This