Buhalterijos ir verslo konsultavimo paslaugos

Išspręsime jūsų buhalterinės apskaitos rūpesčius, padėsime su bet kokiais mokesčių klausimais ir patarsime dėl optimaliausių finansų ir verslo sprendimų. Darome tai, kas kuria vertę mūsų klientams, o sudėtingus dalykus keičiame į paprastus ir visiems suprantamus. Su mūsų pagalba jus lengvai uždirbsite didesnį pelną, sutaupysite pinigus ir sėkmingai plėtosite savo verslą.

Buhalterijos apskaita

Mes pasirūpinsime visais klausimais: nuo dokumentų registravimo ir darbo užmokesčio apskaičiavimo iki deklaracijų pateikimo ir balanso paruošimo. Buhalterinės apskaitos rūpesčius patikėkite mums, Jūs plėtokite savo verslą ir nesukite sau galvos! Galite neabejoti, kad mokesčių inspektoriui būtų atsakyti visi klausimai!

Imones isteigimas

Steigiant įmonę reikia žinoti įstatymus ir tai užima laiko, kad išsiaiškinti visas subtilybes. Mes įsteigsime įmonę pagal Jūsų poreikį, kartu surasime priimtiną sprendimą, kad steigimo procesas vyktų greičiau ir paprasčiau, o jūs galėtumėte planuoti savo veiklą ir pradėti uždirbti pinigus!

Verslo vertinimas

Jeigu ieškote būdų kaip maksimizuoti pelną, padidinti grąžą ir motyvuoti darbuotojus pasiūlysime Jums Verslo Vertinimą! Tai atsako į daugybę iškilusių klausimų, o turint išsamius atsakymus, visada surasite tinkamiausią strategiją.

Apie mus

Mums visada svarbu, kad klientas gautų aiškų, tikslų atsakymą ir būtų patenkinti jo lūkesčiai. Todėl nesustojame, nuolat ieškome būdų, kaip sukurti daugiau vertės Jūsų verslui, nes niekas nestovi vietoje! Mes tikime, kad kiekviena įmonė gali uždirbti didesnes pajamas, pinigų srautus ir didesnį pelną. Ir jei Jūs esate sėkmingi savo versle, mes taip pat sėkmingi!

Mes turime jau XX metų patirties, bet vistiek nuolat tobulėjame, mokinames, stebime naujienas ir visas inovacijas pritaikome mūsų darbe. Nes žinios ir patirtis yra jėga. Kuo daugiau žinių, patirties ir pažinčių jūs turite, tuo lengviau uždirbti pelną žaidžiant verslo žaidimą! 

Mūsų patirtimi ir žiniomis mes dalinames čia.

Jei norite dar daugiau pagilinti savo žinias apie finansus ir verslą, kviečiame Jūs į mūsų specializuotus mokymus! 

Mūsų klientai

Mes turime pasitikėjimą iš daugelio įmonių, nes suteikėme daug vertės Jų versle. Su mūsų pagalba klientai sumažina išlaidas buhalterinei apskaitai tvarkyti ir nesuka galvos, kad galbūt joje galėjo įsivelti klaidų. Taip pat mūsų klientai gali bet kada pasitarti su mumis del rūpimų finansų ir verslo valdymo klausimų. Bet kokias problemas mes nedelsiant sprendžiame telefonu! Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Tikimės bendradarbiavimo ir su Jumis! 

…Mano įmonėje buvo peržiūrėtas mokesčių ir finansų planavimas, ko pasakoje – sutaupyta daug lėšų, o konsultacijų kaina atsipirko daugelį kartų! Supratau, jog ieškant sprendimų, svarbu laiku ir konkrečiai formuluoti norus, pageidavimus ir klausimus, o tuomet tai patikėti profesionalams…

UAB „Klaipedos pamarys“ direktorius

…Šios įmonės paslaugomis naudojamės 8 metus. Per tiek laiko įsitikinome, kad nestandartinis problemų sprendimas ir laiku suteikti patarimai yra šios įmonės profesionalaus darbo pagrindas. Antra priežastis sąlygojanti mūsų ilgalaikį bendradarbiavimą – aptarnavimo paslaugų įkainiai, pritaikyti mūsų asociacijos finansinėms galimybėms…

Asociacija Lietuvos kalvių sąjunga pirmininkas

…Eilę metų gaunu profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas savo įmonei, esu pilnai patenkintas jų kokybe ir nuolatiniu rūpesčiu kliento reikalais. Pirminius dokumentus pateikiu el. paštu, laiku gaunu ataskaitas ir kitą informaciją. Visada galiu paprašyti ir sulaukti kvalifikuotos konsultacijos rūpimais klausimais…

UAB „AC PROJECT MANAGMENT“ direktorius

…Dėl buhalterinės apskaitos įmonėje esu rami nes visi dokumentai paruošiami laiku ir profesionaliai. Esu dėmesingai išklausoma ir visada dėl man iškilusių klausimų gaunu išsamius atsakymus ir sprendimus.Džiaugiuosi, kad nestovite vietoje, dalyvaujate mokymuose, naudodamasi technologijų galimybėmis žengiate koja kojon su laikmečiu. Smagu dirbti kartu…

UAB „NORDISKA ETIKETT“ direktorė

…Esame labai patenkinti bendradarbiavimu , tai viena geriausių įmonių su kuriomis mums teko dirbti…

UAB “DRESTA“ direktorius

Konsultacijos

Klientams, kurie vertina išskirtinį dėmesį ir nori individualią pagalbą, mes siūlome konsultacijas visais klausimais gyvai, telefonu, skype arba zoom platforma. Susisiekite jau dabar! 

Kontaktai

Jeigu liko bet kokie klausimai, reikia pagalbos arba norite susitarti dėl susitikimo, drasiai skambinkite ir rašykite mums! Laukiame Jūsų! 

MB Buhalterijos LT
J. Karoso g. 21A -12, Klaipėda
Telefono nr.: +370 656 11877
El. paštas: info@buhalterijos.lt

Rašykite mums!

8 + 1 =

Kontaktai

MB Buhalterijos LT

J. Karoso g. 21A -12, Klaipėda
Telefono nr.: +370 656 11877
El. paštas: info@buhalterijos.lt

Facebook
Linkedin

Share This