Juridinio asmens pajamos

JURIDINIO ASMENS PAJAMOS – KAS JAS SUDARO?

Juridinio asmens pajamos yra visos gautos pajamos, įplaukos per banką ar kasą įmonėje. Juridinis asmuo yra įmonė, tai yra gali būti individuali įmonė (IĮ), Mažoji bendrija (Mažoji bandrija),UAB (Uždaroji akcinė bedrovė), AB (Akcinė bendrovė), asociacija ir kt.
Skirtumas tame – kad norint išsiimti kaip akcininkui, žmogui pinigus iš įmonės – nuo jų reikia sumokėti mokesčius ir išgryninti kaip fizinio asmens pajamas, kad žmogus jas galėtų deklaruotis kaip savo gautas pajamas.

Bankai juridinio asmens pajamas – arba įmonės pajamas vertina – ar įmonė yra pajėgi atiduoti paskolą jeigu įmonė nori paimti paskolą iš banko. Bankai vertina balansą, pelno nuostolio ataskaitą ir pinigų srautus ir tada pasako ar juridinio asmens pajamos yra pakankamai intensyvios sugrąžinti paimtą paskolą.

Jeigu bandėte paimti paskolą kaip juridinis asmuo, tačiau negavote ar sprendimas buvo atidėtas dėl vienų ar kitų priežasčių, kviečiu pasikonsultuoti ir peržiūrėsime kokie būdai padidinti juridinio asmens pajamas, kad bankai teigiamai žiūrėtų į įmonę arba juridnį asmenį.

Reikia pagalbos, daugiau informacijos ar norite susitarti dėl susitikimo? Kviečiame susisiekti!

Gintautė Černiauskė

Vadovė

Tel: +370 656 11877
El.paštas:  info@buhalterijos.lt

Share This