Kiekvienas verslas turi turėti savo žaidimo planą!

Verslo vertinimas ar įmonės veiklos vertinimas parodo:

  • Kur įmonėje formuojasi nuostoliai ir kodėl?
  • Kokios nuostolių šaknys?
  • Koks neigiamas modelis kartojasi ir sunaudoja įmonės išteklius?
  • Kokie verslo efektyvumo rodikliai?
  • Kokie pelningumo rodikliai?
  • Kokie finansinio stabilumo rodikliai?
  • Kokie apyvartumo rodikliai?
  • Koks verslo greitis?
  • Kiek kainuoja įmonė?
  • Kiek pelningos investicijos?

Tai didžiulė vertė valdymo sprendimams, nes turint tikslius atsakymus, Jūs galite pasitikrinti,

Ar tikrai yra patenkinti Jūsų lūkesčiai? ir Kiek jie patenkinti?

O jeigu norėtųsi šiek tiek paspartinti verslo judėjimą greičiau, Jūs žinote, kokius mygtukus reikia paspausti, kad jis pajudėtų greičiau!

Verslo vertinime ar veiklos vertinime mes apjungiame finansų modeliavimą, verslo valdymą, efektyvumą ir darbuotojų motyvaciją į vieną.

Atlikus įvertinimą aptariame Jūsų esamą situaciją, o tai reiškia, kad Jūs turite visai nemokamas konsultacijas.

Vėliau Jūs galite pokyčius daryti patys, arba Jums pageidaujant iš dalies dalyvaujame mes, kad greičiau, darniau ir sklandžiau tai vyktų.

Judėjimas į priekį reiškia didesnes pajamas, didesnius pinigų srautus ir didesnį pelną. Ir visai nesvarbu, ar Jūsų įmonė tik pradėjusi veiklą, ar ji versle jau 20 ir daugiau metų.

Tačiau kasdienybėje dažnai susitaikome su esama situacija ir toleruojame patiriamus nuostolius, nes vis dar uždirbame pinigus ir galime spragas užglaistyti. Jeigu susimastytumėte ir pagalvotumėte:

Kiek laiko Jūsų įmonė veiklą vykdo tame pačiame lygmenyje?

Praktikoje atsakymus gaunu – gal penkis metus, gal 15 metų? Tai verčia susimastyti, kodėl nevyksta plėtra arba nėra norimos pelno normos, o galbūt dabar jau mažėja Jūsų produkto paklausa? Kodėl konkurentui sekasi geriau nei Jums?

Čia yra daug klausimų ir daug atsakymų, kurie galėtų būti… tačiau tik savininkai yra atsakingi už veiklos pelningumą, nes jie sukuria visą verslo žaidimą…. Dažnai tam pritrūksta veržlumo, kad pereiti krizių laikotarpį ir rinkoje išsikovoti lyderio poziciją, tačiau visa tai ateina tik per discipliną, kompanijos viziją, požiūrį, kontrolės sistemą, lyderystę ir darbuotojų motyvaciją.

Versle daug palygimų su sportu, su ambicijomis, su jėga, tačiau paprasta tiesa yra tokia, kad, tik klientas įvertina kiek sėkmingas sukurtas produktas ar paslauga…

Galbūt Jūs esate sėkmingas savo versle ir nieko jums nereikia, tačiau pagalvokite, jeigu verslas uždirbtų tas pačias pajamas per tris savaites, o ne per keturias, kiek padidėtų verslo greitis, pajamos, pinigų srautas ir pelnas?

Share This