Kam reikalingas balansas, jeigu neiškaitote duomenų iš balanso?

Šiame video yra pateikta informacija – KUOM SKIRIASI BALANSAS NUO VEIKLOS ATSKAITŲ?

Jeigu turite įmonę, žinote kad buhalteriai ruošia balansus, pelno nuostolio ataskaitas ir jeigu įmonė yra didelė tuomet ruošia ir pinigų srautų ataskaitas.

Ar kada nors kilo klausimas – KAM REIKALINGOS ATASKAITOS, BALANSAI, DEKLARACIJOS?

Jeigu jūs,  turite verslą ir galbūt neišskaitote jums reikalingų duomenų iš to balanso. Taip pat – jis galbūt paruošiamas po 3 ar 4 mėnesių, kai metai pasibaigia, o tai reiškia, kad situacija jūsų versle gali būti visiškai pasikeitusi…

Kam iš tiesų ruošiamos tos ataskaitos? – o tam, kad laiku sumokėtumėte reikiamus mokesčius į Valstybės biudžetą, tai yra VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) ir Sodra (Valstybinio Socialinio fondo Valdyba- VSDF).  Šioms institucijoms Jūs kaip įmonė teikiate deklaracijas, balansus, pelno nuostolio ataskaitas (registro centrui).

Tačiau  – jeigu Jūs esate įmonės vadovas, savininkas – KOKIA NAUDA JŪMS KAIP VADOVUI?

Jeigu jūs norite išskaityti, kas yra svarbaus Jūsų veikloje, Jums reikalingos veiklos ataskaitos.

Veiklos atskaita gali būti viename lape, ir joje surinkt duomenys – kas svarbu įmonės savininkui:

  • Kas yra pelningumas?
  • Kokie yra pinigų srautai?
  • Ir koks yra Jūsų veiklos efektyvumas?

Ar jums būtų naudingiau gauti tokią informaciją, ar balansą metų pabaigoje?

Tokia veiklos ataskaita parodys daug daugiau reikšmingos informacijos  kas vyksta jūsų įmonėje , nei balanso duomenys kurie reikalingi mokesčių inspekcijos tikrintojams ar kontrolieriams.

Kai žinote kas yra  „kompanijos vežančioji jėga“, tuomet galite valdyti verslą, galite paspausti mygtuką kada ir kur reikia skirti daugiau dėmesio, taip galite gerinti verslo rodiklius bei balansą mokesčiams ir Sodrai!

Jeigu jums buhalterė padaro balansą, tačiau jūs nematote ar negalite iškaityti jums reikšmingos informacijos kas vyksta versle, nes jūs niekada neskyrėte laiko buhalterijos ir finansų studijavimui ir galbūt ši sritis nėra jūs „uždeganti sritis“, užsiregistruokite konsultacijai ir mes tikrai surasime tą reikšmingą informaciją, kuri leis efektyvinti ir optimizuoti verslą ir mokesčius. Taip jūs sumokėsite mažiau mokesčių ir sutaupysite savo laiką, nes žinosite – kas slepiasi tarp skaičių!

Share This