Kaip pasirinkti buhalterį?

Kai renkatės buhalterį – galbūt reikėtų atkreipti dėmesį ir teikti pirmenybę žmogui su kuriuo norėtumėte dirbti, kuriuo galėtumėte apsitikėti ir kuris būtų profesionalas savo srityje.

Buhalterių tipai gali būti du:

  • Kai buhalteris kaip žmogus ar asmenybė yra stiprus visose mažose detalėse, tačiau jo minusas yra tas – kad jo sprendimai, konsultacijos ir veiklos matymas apsiriboja trumpalaikiuose sprendimuose. To pasakoje dirbdami vien tik su tokiu žmogumi sumokėsite daugiau mokesčių, nei tikrai galėtumėte sumokėti. Kyla klausimas kodėl? Dėl paprastos priežasties- nes jis nėra strategas – kaip modeliuoti mokesčius, veiklą ir įmonės struktūrą.

  • Kai buhalteris kaip žmogus ar asmenybė yra stiprus ilgalaikiuose sprendimuose, veiklos modeliavime, puikiai įvaldęs buhalteriją ir šis žmogus turi gebą matyti kaip modeliuoti balansą, kaip perskirstyti mokesčius, kaip ir kur investuoti kad būtų maksimali grąža.

  • Deja, kad tobulo žmogaus nėra, ir tuo pačiu buhalterio… – Jūs tikriausiai tai  žinote…. todėl įmonėje geriausiai būtų kad būtų abu šie žmonės. Buhalteris, kuris turėtų visas kokybes ir kompetencijas – tai yra būtų  stiprūs smulkiose detalėse ir ilgalaikiuose sprendimuose, neiškokite, nes tokių žmonių nėra… Jie norite paprieštarauti – natūralu, sakysite o aš turiu tokį žmogų – tada jums pasisekė!  Ir kuo toliau pažinsite tą žmogų, tuo labiau suprasite – kad jo stipriausia kokybė  vistiek lieka dominuojanti tik viena – o tai reiškai kad jis yra  arba pirmo arba antro tipo žmogus. Tai yra natūralu…

Jeigu Jūsų įmonė yra maža – galbūt abu šiuos žmones yra per brangu išlaikyti, todėl  reikiamas konsultacijas galite visada nupirkti ir papildyti tomis žiniomis, kurios jums reikalingos tuo metu.

Jeigu jūs planuojate investiciją ir dėl kažko abejojate- visada pasitarkite su galbūt keliais finansininkais,  ir tuomet turėsite visą reikiamą informaciją kad investavę gautumėte grąžą kurios jūs tikitės.

Jeigu turite klausimų – užsirašykite konsultacijai +370 65611877

Share This