Sveiki,

šiame video pateiksiu 8 žingsnius, kurie reikalingi sukurti verslą, nežinant nuo ko pradėti ir neprarandant savo pajamų.

Jei nori pradėti verslą, tačiau nežinai kaip pradėti turi žinoti,  jog tu esi ne vienas. Faktas tas, kad ekonomikos realybė yra tokia, kad žmonės greičiau susiranda darbą nei bet kada anksčiau, arba jie patys susikuria tokį darbą, kurie jie mėgsta pagal savo gyvenimo tikslus. Nesvarbu ką tu darai, kokia tavo motyvacija – tu tai gali pradėti jau šiandien!

Štai 8 svarbiausi žingsniai, kuriuos turi peržiūrėti, jei nori pradėti savo verslą:

 • Būk atviras sau. Jei esi nepatenkintas dabartine situacija turi suprasti, kad tik pats ją gali susitvarkyti. Kitą kaltinti, kad esi nepatenkintas – nėra prasmės, nes kažkas pasikeis tik tuomet, kai tu pats priimsi sprendimus ir pradėsi veikti.
 • Nuspręsk kokį verslą nori pradėti, pradėk testuoti aplinką, kurioje nori veikti. Kokia tai prekė ar paslauga, ko žmonės nori, kaip reaguoja, stebėk ką sako tavo intuicija. Paklausk savęs, kas tau suteikia energijos, kai tu esi pavargęs? Arba kur tu neskaičiuoji savo laiko ir turi energijos?Yra trys bendri bruožai, kaip eiti link darbo sau:

1) Analizuok save ką tu jau žinai dabar? Kokias problemas gali gerai išspręsti–peržvelk savo praeitį kur tu padėjai kitiems?

2) Analizuok ką daro kiti: Ką tu žinai apie kitų verslą? Kas tau patinka?

3) Kokia niša versle yra laisva, kad tu galėtum pasiūlyti savo paslaugą ar prekę.

 • Verslo planavimas pagerins tavo šansus į sėkmę. Daugelis žmonių neplanuoja, tačiau, jeigu jūs žinote tiksliai, kuria linkme ir kur einate, jums bus aiškumas, pasitikėjimas ir sutelksite dėmesį į tikslą. Planas turi būti paprastas ir aiškus – pakanka viename lape susirašyti esmę. Kai turite užrašę tikslus, strategiją ir veiksmus, tuomet jūsų verslas pamažu taps realus. Paklauskite savęs:

1) Ko aš siekiu?

2) Kam aš teikiu paslaugą ar parduodu produktą?

3) Ką aš pažadu savo klientams ir sau?

4) Ką ir kaip turiu suplanuoti savo veiksmus, kad pasiekčiau savo tikslus?

 • Turi žinoti savo klientą – ko jis nori ir ką jis perka, dar prieš pradedant verslą. Tai gali padaryti stebėdamas žmones, testuodamas produktą, kad galėtum įsivertinti rinką, kurioje ketini dirbti.

 • Įsivertinti finansines galimybes, kiek reikia ir kiek gali investuoti į verslą. Būtent čia persipina jūsų asmeninai ir įmonės pinigai, nes jie tampriai susiję. Jeigu pinigai yra išimami iš verslo asmeniniams poreikiams– verslas turi problemų, o jeigu atvirkščiai- tada jūs nebeturite pinigų asmeninėms išlaidoms.

   

 • Sukurti potencialių klientų ir partnerių ratą. Jeigu negalite patys atlikti visų reikalingų funkcijų, sukuriate partnerių ratą, kurie galėtų jums padaryti kokybiškai tai ką jūs parduodate. Dalyvaukite įvairiuose verslo susitikimuose ar tapkite grupės lyderiu.

   

 • Parduokite sukurtą vertę, už kurią jums klientai mokėtų. Tai padarysite, kai visą dėmesį sutelkite į klientą, jo poreikius ir kuo daugiau klientų jūs aptarnausite ar pasiūlysite prekę – tuo daugiau pinigų uždirbsite. Klauskite savo klientų – Ką dar galiu jums pasiūlyti? Kaip juos padaryti laimingus?

   

 • Praneškite kitiems apie tai ką jūs darote. Tam galite naudoti facebook, yourtube, Twitteri, linkedin, spaudoje ar kitur, kad apie jus sužinotų!

   

Jeigu jūs darysite visus šiuos žingsnius, jūs greitai pradėsite dirbti sau ir sukursite savo verslą. Svarbu suprasti, kad jūs nesate vienas.

Jeigu norite dirbti sau, bet vis dar jaučiatės užstrigę, susitikite su kitais, kurie jau turi verslą arba užsiregistruokite konsultacijai ir surasime būdus, kaip jums pereiti kliūtis, kad pradėtumėte dirbti sau ir būtumėte sėkmingi.

Share This