Darbo užmokesčio pakeitimai nuo 2019 01 01 d. liečia visus žmones dirbančius pagal darbo sutartis, bei darbdavius, kurie turi verslą ir samdo darbuotojus. Tai reiškia, kad  įsigaliojus naujai 2019 m. mokesčių reformai, bus daug klausimų, daug nesusipratimų, nes kaip visada pakeičiamas vienas įstatymas, tačiau lieka įstatymų spragos darbo kodekse ar kituose įstatymuose.

Kaip keičiasi darbo užmokesčio skaičiavimas, galite rasti šiame video.

Kai video buvo įrašytas, nebuvo patvirtintas naujas 2019 metų LR Valstybės nustatytas Minimalus atlyginimas (MMA).

Jeigu jūs žiūrite ir jau yra nustatytas MMA, tuomet galbūt galite daryti palyginimus, kaip keitėsi mokesčiai tarp 2018 m. ir 2019 metų.

Paruošiau šį darbo užmokesčio skaičiavimo pavyzdį, kad būtų daugiau informacijos ir lengviau būtų suprantama 2019 metų reforma kiekvienam apsilankiusiam mano www.buhalterijos.lt tinklapyje, nes manau, kad kuo daugiau turėsime aiškumo apie ateinančias permainas, tuo lengviau jas galėsime priimti ir bus mažiau streso.

Jeigu turite klausimų, norite nemokamos konsultacijos registruokitės į nemokamus seminarus, kurie bus Online – Internetu.

Sveiki,

Ar turite klausimą ir reikia konsultacijos?

Užsiregistravusiems atsiūsime priminimus apie artėjančius seminarus. 

O jeigu turite verslą ir reikia informacijos plačiau apie finansus, verslą ir žmonių įtaką verslo rezultatui gerinti, apsilankykite tinklapyje  www.gintautec.com  ir galbūt norėsite pasitarti, kaip efektyvinti  verslą ir uždirbti geresnį rezultatą nei uždirbate dabar.

Linkėjimai, Gintautė Černiauskė

Share This