Istoriškai verslo sėkmė būtų tai, kas yra didžiausias pramonėje, nes jie gali turėti mažiausius kaštus ir uždirbti didžiausią pelną, tačiau versle išlieka tie, kurie teikia didžiausią vertę klientui.

Vadovo iššūkis yra suprasti modelį – „kas guli paslėptas pačioje apačioje virš matomo chaoso paviršiuje“. Verslas tai šachmatų žaidimas, kuris turi savo žingsnius, o sėkmingi žingsniai kartojasi kaip modeliai. Modelis parodo žaidimą kuris žaidžiamas šiuo metu, čia yra kryptis, žaidėjas turi kvalifikaciją, kuri leidžia atpažinti kritines situacijas. Laimi tas, kuris turi komandą, sistemą, kurioje yra žinomi visi modeliai ir sukauptas mokymasis, nes tai veda į pergalę. Šis seminaras būtent apie tai – apie strategijų efektyvumą ir ilgalaikę grąžą, kaip pereiti kliūtis, kaip dirbti aplinkoje atpažįstant, kas sukelia triukšmą ir kaip priimti efektyvius veiksmus. Tai verslo žemėlapis, per kryptį, potencialą, vertės migraciją ir pelningumą.

 

Kalbėsime apie:

  • Sėkmės raktą veikloje;
  • Modelius, kurie atveria akis mastymui ir veiksmui;
  • Apie tai kaip kontroliuoti strategiją, kaštus ir pelną?
  • Apie lyderystės lygius dirbant komandoje.

 

Po seminaro labiau suprasite;

kodėl pelnas mažesnis nei tikėjotės, nors visą savo laiką skiriate pardavimams, veiklos ir pinigų kontrolei, kodėl problemos vis kartojasi,

  • Suprasite, kaip keisti veiklos kryptį, kad uždirbti norimą rezultatą;
  • Kaip kontroliuoti panaudojant mažiausiai resursų bei savo asmeninio laiko, nes laikas yra vienintelis resursas, kurio negalime suvaldyti…

 

Skirtas įvairių lygių vadovams, taip pat dar tik planuojantiems pradėti verslą ir tiems kurie jau turi patirtį, tačiau vis ieško kaip tobulinti verslą ir padaryti jį pelningesnį.

 

Mokymuose naudosime teoriją, praktines užduotis ir gyvenimiškus pavyzdžius.

 

Lektorė Gintautė Černiauskė, verslo ir finansų analitikė

 

Mokymai vyks nuo 11:00 val. iki 16:00 val. Vilniuje (informuosime užsiregistravusius).

Investicija į mokymus – 110.00 EUR, daugiau informacijos suteiksiu tel. +370 65611877 , info@ceeffo.lt

Share This