Šiandienos pasaulis yra beprotiškai aktyvus ir kiek beskaitytum knygų, ar žiūrėtum televizorių, naršytum internete vis kartojasi žodžiai – pokyčiai, krizė ir nesutarimai. Tiesiog tu pabundi ryte ir pirmiausiai ką girdi ar skaitai naujienose yra kažkas apie krizę. Žinoma, tai naikina mums nervų ląsteles! Vienas dalykas ką tu gali kontroliuoti  – esi tu pats, nes gali kontroliuoti, kaip  atsakai į šią krizę…

enneagram-types1-1024x1024

Ką tau duoda šis seminaras? Tai žinios apie asmenybės tipus, apie tai kas yra matoma ir nematoma žmonėse. Ir jūs galvojate –Ah !- nebekalbėk apie tuos psichologinius dalykus – čia verslas – čia ne asmens augimo institutas! Žinoma, kad jums pritarsime! Nes šio seminaro tikslas yra padėti tapti geriausiu vadovu kokiu tik tu gali būti! Čia paaiškinsiu asmenybės sistemą, kuri leis klestėti verslo aplinkoje.

Kodėl pasirinkti mokymus per enneagramų sistemą? Daugelis žmonių ieško, kaip tobulėti ir paskutiniu dešimtmečiu koučingas turi didžiulį susidomėjimą pasaulyje, todėl yra pripažintas, kaip efektyvus įrankis pasiekiant asmeninius tikslus. Tačau, jei per koučingą nuolat girdite žodžius – rezultatas, rezultatas, tai reiškia, kad yra ignoruojami vidiniai žmogaus aspektai, kurie gamina reikšmingus rezultatus iš giliau.

Enneagramų sistema yra puiki nardymo sistema versle, kuri padės atrasti, kas yra giliau vandenyje ir kokie yra raiščiai, dėl kurių negali atrakinti žmogaus potencialo! Ši sistema leidžia geriau pažinti save ir kitus, o kai ateini į biurą – galbūt tu vis dar klausi savęs – Ok, Ok, aš žinau savo asmenybės tipą ir kas dabar? Ką aš galiu padaryti? Kaip man vadovauti komandai? Tada savo žiniomis gali atpainioti savo valtį ir duoti jai pilną gazą numatyta kryptimi.. Ir jeigu tu iškeli bures, kokia veikla bus pirmiausiai? O kad susigaudyti šiandienos verslo vandenyse, reikia gero žemėlapio – ir ča yra tas žemėlapis kad būtum efektyvus trumpame ir ilgame periode!

 

Enneagramos – tai sistema, kuri studijuoja skirtumus tarp žmonių, klasifikuoja į devynius tipus, kurie organizuoti per devynis taškus diagramoje. Mes visi turime devynių bruožų, tačiau skirtingomis proporcijomis ir vienas tipas yra paprastai dominuojantis – ir tai yra asmenybės tipas.

Kviečiu registruotis ir dalyvauti!

 

Lektorė Gintautė Černiauskė, verslo koučerė

 

Mokymai vyks nuo 11:00 val. iki 16:00 val. Vilniuje (informuosime užsiregistravusius).

Investicija į mokymus – 75.00 EUR, daugiau informacijos suteiksiu tel. +370 65611877 , info@ceeffo.lt

Share This