Visi žinome, jog daugelis Lietuvių uždarbiauja Norvegijoje. Vieni ten surado savo meilę ir pasiliko gyventi, kiti išvyko, kad palengvinti savo gerbusį užsidirbant daugiau pinigų ir ten taip pat pasiliko, o treti nuvažiuoja padirbėti kažkuriam laikui ir vėl sugrįžta į Lietuvą su didesniais pinigais nei čia Lietuvoje gali uždirbti.

Tai didžiuliai finansiniai priedai, kurie papildo žmonių ir šeimų piniginę, tačiau jeigu esate Lietuvos pilietis, Jums atsiranda prievolė deklaruoti tas užsienyje uždirbtas pajamas Lietuvos Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Ir čia prasideda sunkumai… Jeigu turite šį galvos skausmą, mes galime jums padėti:

  • pradeklaruoti gautas pajamas Norvegijoje, Danijoje, UK, Airijoje, Italijoje, Ispanijoje;
  • susigrąžinti mokesčius,
  • deklaruoti pajamas Lietuvoje,
  • konsultuoti, kada jūs turite susimokėti mokesčius papildomai Lietuvoje, o kada susigrąžinti iš Mokesčių inspekcijos į asmeninę sąskaitą.

Jeigu grįžote iš Norvegijos, Danijos, Ispanijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Airijos ar kitos šalies ir yra prievolė deklaruoti pajamas Valstybinei mokesčių inspekcijai– mielai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis ir neturėti rūpesčių bei problemų su Valstybine mokesčių inspekcija. Daugiau informacijos suteikiame telefonu +370 65611877 arba pas mus biure.

Share This