Šie mokymai paruošti tiems, kas yra labai užimti darbo dienomis, tačiau nori pagerinti įmonės ar skyriaus veiklos rezultatą ir ieško būdų kaip tai padaryti pačiu efektyviausiu būdu. Tai laiko investicija, kuri Jums atsipirks daug daugiau nei Jūs investavote ir planavote, nes per dvi dienas gausite visą susistemintą informaciją apie verslo ciklą ir kylančias problemas, veiklos efektyvų valdymą, finansų subtilybes (kas reikalinga žinoti vadovui), vadovavimo stilius ir komandinio darbo formavimo paslaptis. O visa tai praktiškai galėsite perkelti į kasdienius procesus darbo aplinkoje, kas leis įnešti reikalingus pokyčius nuostolio ar konfliktų vietose, o tai leis keisti nusistovėjusį verslo modelį, kuris nekuria vertės tiek kiek galėtų, o tik sunaudoja pinigus ir jūsų brangų laiką.
Dažnai girdžiu, mes tiek investuojame į mokymus tačiau, kai grįžtame į darbo vietas niekas – niekas nesikeičia. Paslaptis čia paprasta – kai esame mokymuose vieną dieną, tuomet gauname tik dalį informacijos spręsti konkretų klausimą, tačiau ši informacija yra susijusi su kitais klausimais, todėl ją reikia integruoti į visą įmonės sistemą, kad vyktų pokyčiai. Apie tai kalbėsime mokymuose, kaip visa įmonės struktūra reaguoja į pokyčius, naujas idėjas ar technologijas. Taip pat, kaip apjungti sprendimus, kad jie neštų teigiamus dalykus tiek plėtojant įmonę horizontaliai, tiek vertikaliai, nes tik apjungiant reikiamus kontrolės taškus ir matydami visas reikalingas didelio įmonės paveikslo sąsajas galime pasiekti tikslus, lūkesčius ir uždirbti norimą rezultatą.

 • I diena. Verslo ciklo normalios ir nenormalios problemos.
  a. Dažniausiai praktikoje pasitaikančios problemos užstrigusios kaip vakuume.
  b. Kaip iš jų išeiti ir vykdyti verslo plėtrą.
  c. Ką reikia žinoti apie finansų valdymą?
  d. Kokie yra rodikliai kurie kritiškai įtakoja veiklos rezultatą ir kaip tai kontroliuoti?

 

 • II diena. Sėkmės formulė versle
  a. Vertės Judėjimo grandinė
  b. Vadovavimo stiliai ir komandos sėkmė
  c. Sėkmės formulė versle

Šie mokymai labiau orientuoti į praktinius dalykus konkretiems dalyvių klausimams spręsti, kad grįžus į darbo vietą būtų paprasta integruoti sprendimus, juos išmatuoti, uždirbti didesnes pajamas ir pelną, bei sukurti draugiškesnę aplinką darbuotojų talentams atsiskleisti.
Kviečiu registruotis, pateikti klausimus ir dalyvauti! Iki pasimatymo mokymuose!

Savaitgalio mokymai:
Klaipėda 2016 m. spalio 8-9 d.
Kaunas 2016 m. spalio 15-16 d.
Vilnius 2016 m. spalio 22-23 d.
Mokymai vyks nuo 10.00 – 16.30 val.

Mokymų kaina 399 EUR (jeigu apmokėjimas atliekamas likus 2 savaitėms iki mokymų pradžios taikoma 10% nuolaida (359.10 EUR) ), į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656 11877 arba info@ceeffo.lt

Daugiau informacijos   http://www.ceeffo.lt/mokymai-vadovams/

Share This